Podpora

Helpdeskový modul pro zákaznickou péči, který chronologicky seskupuje komunikaci ohledně jednotlivých požadavků zákazníků do vláken, tzv. servisních případůKaždý servisní případ je umístěn v určeném oddělení, ze kterého mu bude přiřazen uživatel (vlastník), který bude mít na startost úspěšné vyřešení celého servisního případu.

V průběhu řešení případu je možné měnit oddělení i delegovat jeho aktuální vlastníky. Každý uživatel, který si případ otevře má vždy k dispozici kompletní komunikační historii ohledně celého případu, včetně internícho poznámek od svých kolegů.

Efektivní řešení

Aby nedocházelo ke zbytečnému zaměstnávání více osob jedním servisním případem, systém dokáže automaticky upozornit řešící uživatelé na případnou kolizi. Například, pokud by došlo k tomu, že si servisní případ otevře zároveň dva a více uživatelů – nejčastěji se tak může stát u nových případů, které ještě nemají jasně definovaného vlastníka.

Hlídání času

U každého servisního případu se eviduje čas na první odpověď a celkový čas na vyřešení. Pokud by došlo k překročení, některého z časů, budou na to uživatelé upozorněni, aby mohli ještě v čas zákazníkům pomoci. Můžete tak zákazníkům garantovat vysokou úroveň péče, Například ujištěním, že dostanou odpověď na svůj email do 4 hodin od jeho odeslání. Při hlídání dodržení časových limitů systém navíc automaticky počítá s vaší pracovní dobou, ať už se jedná o přestávky na oběd nebo volno o víkendu.

Znalostní báze

Abyste nemuseli hledat stále nová řešení na stejné problémy, lze v systému vytvořit znalostní bázi, ve které pohodlně najdete předdefinovanou odpověď na opakující se dotazy. Samozřejmostí je pak i následný reporting nejvíce používaných řešení ze znalostní báze, abyste mohli problémy zákazníků vyhodnotit a podniknout kroky k jejich předcházení.

Přizpůsobitelné atributy

Stejně jako v modulu zákazníci, můžete atributy každého servisního případu rozšířit o vlastních pole, tak aby perfektně sedly pro váš produkt nebo službu. Usnadní se vám tak orientace a vyhledávání mezi jednotlivými případy.

Cena

Cena licence tohoto helpdeskového modulu je pro fulltime uživatele 200 Kč/měsíc. Modul doporučujeme zkombinovat s kontaktním centrem, které umožní použití všech komunikačních kanálů.

Mohlo by vás zajímat

Přesunout se na začátek
Kontaktní centrum

Hovory

Příchozí hovory řazené do fronty a odchozí volání vašim zákazníkům i kolegům.

Integrovaný telefon

Díky pokročilým technologiím můžete telefonovat přímo z vašeho internetového prohlížeče. Nemusíte nic instalovat na PC ani v mobilním telefonu.

Emaily

Vyřiďte emailovou komunikaci ve formě vláken, které můžete sdílet se svými kolegy.

Zprávy

Chatujte se svými zákazníky na sociálních sítích nebo přímo na vašich webových stránkách.