Proč jsme to začali?

space-3262811_640
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Obvykle se nadchnu pro nové značky, co mají dobrý marketing. Vymyslí super produkt, na sociálních sítích to rozjedou jak nikdo předtím, napíšou si pár PR článků v novinách a pak přijde ten nejdůležitější moment – obsloužení všech zákazníků. Není nic horšího než, když si něco objednáte a nic se neděje, píšete jim email a odpověď přijde za týden, že nestíhají (asi mají pocit, že bych si toho nevšiml, kdyby mi nenapsali ten opožděný email).

A už jsem v tom – nespokojený zákazník. Dokonce dřív, než jsem stačil vyzkoušet jejich produkt.

Občas vůbec nejde o to, co nabízíte, jestli je to dobré nebo úplně boží. Ale to, jak v celém průběhu komunikujete se zákazníkem od prvního dotazu po ukončení vaší firmy (protože už máte svůj první bambilion).

A tak jsme po několika zkušenostech, kdy se z nás stávali nespokojení zákazníci rozhodli, že když to nezlepší oni musíme to zlepšit my sami.

Chtěli jsme,

abychom mohli firmu kontaktovat tak, jak nám je to příjemné telefonicky, emailem nebo dokonce i přes webchat.

aby požadavky, které posíláme firmám nemizely do nicoty a navíc, abychom dostávali odpovědi rychle.

abychom nemuseli firmě diktovat fakturační číslo, ale aby nás znali ještě dřív, než zvednou telefon.

aby i když se už potřetí vymění obchodní tým věděli, že jsme jejich dlouhodobý klient, který odebírá jejich produkt pouze, když je pruhovaný.

Vlastně jsme to chtěli po nás samotných. A proto jsme vytvořili software Unigab, který firmám ušetří čas i námahu při plnění těchto požadavků. Přidali jsme další funkce, zabalili do vánočního papíru a pod stromeček jsem si launchli náš produkt.

Unigab je vytvořen s cílem poskytnout vašim zákazníkům osobní přístup a vám dokonalý přehled v řízení firmy. Nebo jednodušeji jde o software, který vám umožní být customer-centric a data-driven firmou.

Přihlásit se k odběru

Klepněte na tlačítko Upravit a změňte tento text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. UT elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinaru dapibus leo.

Sdílet se svými přáteli

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Kontaktní centrum

Hovory

Příchozí hovory řazené do fronty a odchozí volání vašim zákazníkům i kolegům.

Integrovaný telefon

Díky pokročilým technologiím můžete telefonovat přímo z vašeho internetového prohlížeče. Nemusíte nic instalovat na PC ani v mobilním telefonu.

Emaily

Vyřiďte emailovou komunikaci ve formě vláken, které můžete sdílet se svými kolegy.

Zprávy

Chatujte se svými zákazníky na sociálních sítích nebo přímo na vašich webových stránkách.